Luottamusmiehet toimiehtosopimuskouluissa, valtion kouluissa sekä Helsingin yliopiston kouluissa 2015-2016:

Apollon yhteiskoulu
Eiran aikuislukio Pekka Tuori pekka.tuori(at)eira.fi
Elias-koulu Tytti Mecklin tytti.mecklin(at)eliaskoulu.fi
Englantilainen koulu Eva Mäkelä eva.makela(at)engs.fi
Helsingin kristillinen koulu Leena Meklin leena.meklin(at)hkkhel.fi
Helsingin saksalainen koulu Jorma Heimonen jorma.heimonen(at)dsh.fi
Helsingin Suomalainen yht.koulu Väinö Kuukka vaino.kuukka(at)syk.fi
Helsingin Uusi yhteiskoulu Jaana Auer jaana.auer(at)uyk.fi
Helsingin yhteislyseo Vesa Lahtinen vesa.lahtinen)hyl.fi
Herttoniemen yhteiskoulu Tuomo Laakso tuomo.laakso(at)heryk.fi
Hgin Rudolf Steiner -koulu Terhi Luotola terhi.luotola(at)rudolfsteinerkoulu.fi
International School of Helsinki Jyri-Pekka Komonen jyri-pekkak(at)ishelsinki.fi
Kulosaaren yhteiskoulu Outi Vilkuna outi.vilkuna(at)ksyk.fi
Lauttasaaren yhteiskoulu Meri Katainen meri.katainen(at)lauttasaarenyhteiskoulu.fi
Maunulan yht.koulu/ Ritva Pulkkinen ritva.pulkkinen(at)mayk.fi
Hgin mat.lukio
Munkkiniemen yhteiskoulu Tuomas Mäkelä tuomas.makela(at)iki.fi
Oulunkylän yhteiskoulu Timo Salminen timo.salminen(at)oulunkylanyhteiskoulu.fi
Pohjois-Haagan yhteiskoulu Reijo Luhtala reijo.luhtala(at)phyk.fi
Töölön yhteiskoulu Anne Kurunmäki anne.kurunmaki(at)tyk.fi
Töölön yhteiskoulun aikuislukio Jaana Uitti jaana.uitti(at)tyk.fi
Valtion ylläpitämät koulut:
Hgin Eurooppalainen koulu Yassine Ghezaiel yassine.ghezaiel(at)esh.fi
Hgin ranskalais-suomal. koulu Ulla Laitinen ulla.laitinen(at)hrsk.fi
Suomalais-venäläinen koulu Mikko Mäntylä mikko.mantyla(at)svk.edu.hel.fi
Helsingin yliopiston koulut:
Helsingin normaalilyseo Timo Kärkkäinen timo.karkkainen(at)helsinki.fi
Hgin yliopiston Viikin norm.koulu Ari Myllyviita ari.myllyviita(at)helsinki.fi
Päivitetty 25.10.2016